• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

اخبار سازمانی

 

 

 

 


شرکت داروسازی پارس دارو در نخستین نمایشگاه دستاوردهای دارویی و تجهیزات پزشکی حضور فعالی داشت.

به گزارش روابط عمومی پارس دارو، همزمان با دومین گردهمایی پزشکان سراسرکشور، نخستین نمایشگاه دستاورد های دارویی و تجهیزات پزشکی به همت سازمان نظام پزشکی کشور و با حضور بیش از 2هزار نفر از پزشکان عمومی و هزار نفر از پزشکان متخصص سراسر کشور طی روزهای 15 تا 17 آذرماه، در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

در این این نمایشگاه که با حضور فعال 10 شرکت تولید کننده محصول نهایی زیرمجموعه هلدینگ دارویی تامین برگزار شد، غرفه پارس دارو مورد توجه و استقبال پزشکان شرکت کننده در گردهمایی پزشکان عمومی سراسر کشور قرار گرفت.

تیم بازاریابی و فروش شرکت پارس دارو، طی سه روز برگزاری نمایشگاه، ضمن معرفی، مزایای رقابتی محصولات ارائه شده را تشریح کردند.

در روز پایانی نخستین نمایشگاه دستاوردهای دارویی و تجهیزات پزشکی، دکتر حسین عطار مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین با حضور در این نمایشگاه از غرفه پارس دارو نیز بازدید کرد.

01

02

03

 

 

 

 

 

در یک مورنینگ دارویی که در بيمارستان شهید مدرس تهران برگزار شد، مزایا و مزیت‌های رقابتی سه محصول آسپرین، بیتورول و ايندالكس شرکت پارس دارو تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی پارس دارو، صبح سه شنبه 23 آبان ماه، در یک برنامه مورنینگ دارویی که دربيمارستان فوق تخصصی شهید مدرس تهران برگزار شد، مزایایی رقابتی چند محصول مهم شرکت پارس دارو تشریح شد.

در این مورنینگ دارویی که حدود 50 نفر از اساتيد و پزشكان بيمارستان شهید مدرس تهران حضور داشتند، دکتر نیکدخت اعتمادي داروساز و مشاور بازایابی شرکت پارس دارو به معرفی و بیان مزایایی رقابتی قرص‌های آسپرین، بیتورول و ايندالكس این شرکت پرداخت.

در ادامه نیز دكتر وحید اسلامي متخصص قلب و عروق نکاتی را در مورد محصولات ارائه شده شرکت پارس دارو در این مورنینگ دارویی ارائه داد.

001010

02

 

 

 

 

 

 


در دیدار دکتر زهرا قلن‌بر مدیرعامل شرکت داروسازی ابوریحان و دکتر سهیلی مدیرعامل شرکت پارس دارو ضمن بررسی زمینه های همکاری مشترک، بر افزایش این همکاری جهت کمک به رفع کمبودهای دارویی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارس دارو، صبح چهارشنبه 19مهرماه، دکتر زهرا قلن‌بر مدیرعامل شرکت داروسازی ابوریحان با حضور در شرکت پارس دارو در یک صبحانه کاری با دکتر سهیل سهیلی مدیرعامل پارس دارو شرکت کرد.

در این جلسه که مهندس حمیدرضا مبرهن معاون مالی و اقتصادی، دکتر مجید خراسانیان معاون تضمین کیفیت و دکتر وحید ضرابی نسب مدیر روابط عمومی ابوریحان نیز همراه دکتر قلن‌بر بودند، در مورد موضوعات مهم دارویی کشور بحث و تبادل نظر شد.

به دنبال تاکید دکتر عطار سرپرست و عضو هیئت مدیره هلدینگ دارویی تامین جهت تلاش حداکثری شرکت‌های تابعه تیپیکو برای رفع کمبودهای دارویی کشور، این موضوع درجلسه مشترک مدیران عامل دو شرکت پارس دارو و ابوریحان نیز مورد بررسی قرار گرفت و بر اولویت قراردادن تولید محصولات دارویی کمبود بازار در دو شرکت پارس دارو و ابوریحان تاکید شد.

همچنین در این جلسه ضمن بررسی ظرفیت‌های موجود در دو شرکت و استفاده بهینه از آن، در زمینه تولید برخی داروها به صورت قراردادی بین دوشرکت تفاهماتی صورت گرفت.

دکتر سهیلی مدیرعامل پارس دارو در این جلسه ضمن استقبال از برگزاری جلسات مشترک بین شرکت‌های هم خانواده دارویی، بر تداوم برگزاری این جلسات تاکید و ابراز امیداواری کرد خروجی برگزاری این جلسات به بهبود وضعیت تولید داروهای مورد نیاز مردم منجر شود.

دکتر قلن‌بر مدیرعامل داروسازی ابوریحان نیز ضمن تشکر از میزبانی شرکت پارس دارو بر ادامه برگزاری جلسات مشترک تاکید کرد و از دکتر سهیلی برای حضور در شرکت ابوریحان دعوت به عمل آورد.

1111010

 

 

 

 

 

در نشست بررسی سند تحول شرکت پارس دارو که با حضور نمایندگانی از شستا و تیپیکو برگزار شد، این سند مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارس دارو، جلسه بررسی سند تحول این شرکت روز دوشنبه 15 آبان ماه، با حضور دکتر هادی ورزشکار مدیر برنامه‌ریزی راهبردی شستا، دکتر رضا مظفری مدیر مبادلات تجاری و اموربین الملل شستا و‌ مهندس مهدی‌زاده سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی راهبردی تیپیکو در سالن کنفرانس شرکت پارس دارو برگزار شد.

در این جلسه که دکتر سهیل سهیلی مدیرعامل، مهندس جمال شیرازی معاون مالی و اقتصادی و عضو هیئت مدیره، دکتر شیوا ابراهیمی سرپرست معاونت کیفیت و دکتر زینب رضارجب مدیر استراتژی و مهندسی صنایع شرکت پارس دارو حضور داشتند، دکتر سهیلی ضمن خوش آمد و معرفی اجمالی شرکت، گزارشی از عملکرد شرکت پارس دارو ارائه داد.

مدیرعامل پارس دارو در ادامه به بیان مهمترین چالش ها و موانع پیش‌روی صنعت و شرکت پارس دارو پرداخت.

در ادامه این جلسه، سند تحول و سند استراتژیک شرکت پارس دارو توسط دکتر رضارجب مدیر استراتژی و مهندسی صنایع این شرکت ارائه شد که مورد توجه و تقدیر مدیر برنامه‌ریزی راهبردی شستا و دیگر میهمانان حاضر در جلسه قرار گرفت.

لازم به ذکر است، سند تحول شستا در سه فاز 1ساله(تغییر)، دوساله (تحول) و ۵ساله (تعالی) با ۱۲راهبرد در این هلدینگ برنامه ریزی و اجرایی شده که این سند ارائه شده توسط شستا، در هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه نیز تهیه و به اجرا در آمده است.

در ادامه دکتر هادی ورزشکار مدیر برنامه‌ریزی راهبردی شستا و دکتر رضا مظفری مدیر مبادلات تجاری و اموربین الملل شستا نکاتی را در جهت بهبود این سند تحولی بیان کردند.

دکتر ورزشکار مدیر برنامه‌ریزی راهبردی شستا با اشاره به قدمت و یرساخت‌های مناسب شرکت پارس دارو گفت: پارس دارو از نظر تحقق بودجه یکی از شرکت‌های خوب زیرمجموعه هلدینگ دارویی شستا محسوب می‌شود.

دکتر ورزشکار در پایان بر توجه بیشتر به موضوع صادرات و ارزآوری در شرکت‌های دارویی زیرمجموعه شستا تاکید کرد.

بازدید از خطوط تولیدی و انبارهای شرکت پارس دارو پایان‌بخش این برنامه بود.

001001001

02

03

 

 

 

 

 

 

 


در یک مورنینگ دارویی که در بخش آنکولوژی بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد، مزایا و مزیت‌های رقابتی کپسول آناگرلاید ٠.٥ ميلي گرم با نام تجاری آگریپلت پارس دارو تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی پارس دارو، صبح چهارشنبه 19مهرماه، در یک برنامه مورنینگ دارویی که در مستر كلاس بخش آنكولوژي بيمارستان امام خميني با مديريت دكتر روديني برگزار شد، مزایای کپسول آناگرلاید ٠.٥ ميلي گرم با نام تجاری آگریپلت پارس دارو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این مستر كلاس که حدود ٤٠ نفر از متخصصين و فلوشيپ هاي خون و آنكولوژي شركت داشتند، دكتر روديني، دكتر امامي و دكتر صابرين از اساتيد و متخصصین آنكولوژي درباره مزایا و مزیت‌های رقابتی کپسول آناگرلاید ٠.٥ ميلي گرم با نام تجاری آگریپلت شرکت پارس دارو صحبت کردند.

کپسول آناگرلاید در دو دوز ٠.٥ و یک میلی گرم از دسته داروهای قلبی- عروقی است که برای کاهش خطر لخته شدن خون در بیماران مبتلا به ترومبوسیتمی (پلاکت بیش از حد در خون) استفاده می شود که سال 1400 برای نخستین بار در کشور توسط شرکت پارس دارو با نام تجاری آگریپلت تولید شد.

 

morning14027