• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

دهمین برنامه جامع بازآموزی پزشکان عمومی از 20 تا 22 خرداد‌ماه سال جاري در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار گردید و از 17 امتیاز بازآموزی برخوردار بود.

این برنامه توسط انجمن علمی طب اوراژانس، انجمن علمی داروسازان و انجمن علمی جراحان گوش، حلق و بینی و سر و گردن با حضور بیش از 2000 نفر پزشک عمومی برگزار گردید و شامل موضوعاتی از قبیل نسخهنویسی و تجویز منطقی داروها، گیاهان دارویی و روش علمی تجویز آنها، فوریتها و مسمومیتها، نحوه برخورد و درمان بیماریهای گوش، گلو، بینی و نحوه برخورد و درمان در بیماریهای عفونی و قلب و تشخیص و درمان فشار خون و دیابت بوده است.

با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت و علوم داروسازی در دنیا، استفاده از دانش و تخصص بالا در زمینه ارتقاء و توسعه علمی و خدماتی شرکتهای دارویی کشور در جهت افزایش کیفیت محصولات و توانایی رقابت با شرکتهای معتبر، ضروری به نظر میرسد.

 

ششمین اجلاس مدیران و روسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور (آیتک) با حضور جمعی از فعالان اقتصادی روز چهارشنبه مورخ 5/4/92 در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار گردید. در این دوره، شرکت پارس‌دارو موفق به دریافت نشان استاندارد بین‌المللی ارزش برند ISO 10668:2010 از سوی اتحادیه اروپا و نشان حامی سلامت (HPA) و جایزه نوآوری در مدیریت روابط عمومی گردید. در ابتدای این مراسم آقای مطهرنژاد، دبیرکل اجلاس روسای شرکت‌های تولیدی (آیتک) با اشاره به تفاوت‌ها و ویژگی‌های ششمین اجلاس نسبت به دوره‌های قبل عنوان کرد: طی این دوره در کنار همایش، یک بخش آموزشی با محوریت خلاقیت و نوآوری در حوزه مارکتینگ و تصمیم‌گیری برگزار شد که این اقدام می‌تواند سنگ بنای فعالیت‌های آموزشی در دوره‌های بعدی باشد.

 به منظور افزایش روحیه نشاط و شادابی و افزایش سطح سلامت کارکنان، شرکت پارس دارو اقدام به برگزاری مراسم کوهپیمانی در مجموعه تفریحی و سیاحتی توچال نمود.

 این برنامه روز جمعه مورخ 9/3/93 با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت برگزار گردید. طی این مراسم، مسابقات دارت و طناب کشی نیز برگزار گردید و جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا گردید.

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت پارس‌دارو (سهامی عام) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت بعمل می‌آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت که رأس ساعت 10:00 روز سه شنبه مورخ 1393/04/17 در محل شرکت واقع در تهران – فلکه اول تهرانپارس، ابتدای بلوار پروین تشکیل می‌گردد، حضور بهم رسانند. از کلیه سهامداران محترم، وکیل و نماینده قانونی آنها تقاضا می‌گردد 48 ساعت قبل از تشکیل مجمع، جهت اخذ برگه ورود به جلسه به واحد سهام شرکت واقع در آدرس مذکور مراجعه نمایند.