• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

کسب افتخاری دیگر برای پارس‌دارو

ششمین اجلاس مدیران و روسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور (آیتک) با حضور جمعی از فعالان اقتصادی روز چهارشنبه مورخ 5/4/92 در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار گردید. در این دوره، شرکت پارس‌دارو موفق به دریافت نشان استاندارد بین‌المللی ارزش برند ISO 10668:2010 از سوی اتحادیه اروپا و نشان حامی سلامت (HPA) و جایزه نوآوری در مدیریت روابط عمومی گردید. در ابتدای این مراسم آقای مطهرنژاد، دبیرکل اجلاس روسای شرکت‌های تولیدی (آیتک) با اشاره به تفاوت‌ها و ویژگی‌های ششمین اجلاس نسبت به دوره‌های قبل عنوان کرد: طی این دوره در کنار همایش، یک بخش آموزشی با محوریت خلاقیت و نوآوری در حوزه مارکتینگ و تصمیم‌گیری برگزار شد که این اقدام می‌تواند سنگ بنای فعالیت‌های آموزشی در دوره‌های بعدی باشد.

او با اشاره به اینکه در این همایش همچون دوره‌های گذشته از فعالان مختلف اقتصادی کشور در حوزه‌های تولید، صنعت و خدمات تقدیر می‌شود، گفت: امسال برای نخستین بار در انتخاب برگزیدگان از ارزیابی‌های برون سازمانی همچون ارتباط با مشتریان، تدوین پرسشنامه و غیره به اندازه‌گیری عملکرد واحدها برمبنای ملاک‌های علمی پرداختیم.

به گفته مطهرنژاد در این بررسی، تمام شرکت‌ها و واحدهای تولیدی در مقیاس خود و بر مبنای یک دسته‌بندی مشخص مورد ارزیابی قرار گرفتند.