• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

بازدید مدیرعامل تی‌پی‌کو از شرکت پارس دارو / روند رو به رشد ادامه دارد

دکتر «محمد رضوانی‌فر» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) به همراه دکتر «سید طه هاشمی»(عضو موظف هیات مدیره تی‌پی‌کو) ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شرکت «پارس دارو» با مدیرعامل و پرسنل این مجموعه، دیدار و گفت‌وگو کردند.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو، دکتر رضوانی فر در جلسه‌ای که با حضور دکتر «مهران براهیمی»(مدیرعامل)، دکتر «محمدرضا روئینی»(رئیس هیات مدیره پارس دارو)، فرهاد همدانی(عضو موظف هیات مدیره و معاونت مالی و اقتصادی پارس دارو) معاونان و مدیران مجموعه برگزار شد، ضمن آشنایی با برنامه‌های در دست اقدام و اهداف بلند مدت این مجموعه، از بخش‌های گوناگون این مچموعه بازدید به عمل آورد.
در این نشست دکتر براهیمی، با معرفی معاونان و مدیران، گزارشی از عملکرد بخش‌های مختلف ارائه کرد و با برشمردن موفقیت‌های این مجموعه در به دست‌آوردن نشان‌ها، جوایز و تندیس‌های گوناگون حوزه صنعت دارو، از تکمیل سبد محصولات «پارس دارو» و بهبود فرایندها به عنوان یکی از اهداف اصلی آن یاد کرد. وی همچنین با ارایه گزارشی تفصیلی از روند رو به رشد رتبه شرکت «پارس دارو» طی یکسال گذشته خبر داد.
درحاشیه این نشست، معاونان و مدیران درباره جزئیات پروژه‌های درحال اجرا و آتی، اطلاعات تکمیلی را به مدیرعامل شرکت تی‌پی‌کو ارائه کردند.
در انتهای این دیدار، دکتر رضوانی فر و دکتر هاشمی با حضور در واحد آزمایشگاه‌ و بخش‌های گوناگون تولید، ضمن خسته‌نباشید به پرسنل «پارس دارو» از روند فعالیت‌های تحقیقاتی و توسعه محصولات، بازدید کردند.