• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

اخبار سازمانی

از "پارس دارو" تقدیر شد / حضور موفق در نمایشگاه دومین کنگره سلامت مردان - ناباروری مردان

شرکت «پارس دارو» در نمایشگاه جنبی دومین کنگره سلامت مردان – ناباروری مردان، روزهای موفق و پر رفت و آمدی را پشت سر گذاشت.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو؛ در دومین کنگره سلامت مردان – ناباروری مردان که از روز 3 اسفند ماه در محل سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی آغاز شده بود، شرکت "پارس دارو" با محصول جدید خود "داکسوپیل 60" در نمایشگاه جنبی این کنگره حاضر بود و طی برگزاری 3 روزه این نمایشگاه روزهای شلوغ و پر رفت و آمدی را پشت سر گذاشت.
 
طی روزهای برپایی غرفه "پارس دارو" در این نمایشگاه، بیش از 450 پزشک و متخصص با توضیحات نمایندگان علمی و کارشناس‌های بازاریابی و فروش شرکت، با محصول "داکسوپیل 30" و "داکسوپیل 60" آشنایی پیدا کردند.
 در حاشیه این نمایشگاه دكتر عليرضا خردمند(دبیر علمی این کنگره) و سیدجواد امامی زاده(دبیر اجرایی) و همچنین متخصصان اورولوژی و ناباروری، با حضور در غرفه "پارس دارو"  ضمن بازدید، درباره محصولات تازه «پارس دارو» نیز اطلاعاتی دریافت کردند.
در آیین پایانی این کنگره به طور ویژه از مدیریت عامل «پارس دارو» تقدیر و تشکر شد که دکتر مجید محرابیان(معاونت تولید) به نیابت لوح تقدیر این کنگره را دریافت کرد.