• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

 به منظور افزایش روحیه نشاط و شادابی و افزایش سطح سلامت کارکنان، شرکت پارس دارو اقدام به برگزاری مراسم کوهپیمانی در مجموعه تفریحی و سیاحتی توچال نمود.

 این برنامه روز جمعه مورخ 9/3/93 با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت برگزار گردید. طی این مراسم، مسابقات دارت و طناب کشی نیز برگزار گردید و جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا گردید.

ششمین اجلاس مدیران و روسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسر کشور (آیتک) با حضور جمعی از فعالان اقتصادی روز چهارشنبه مورخ 5/4/92 در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار گردید. در این دوره، شرکت پارس‌دارو موفق به دریافت نشان استاندارد بین‌المللی ارزش برند ISO 10668:2010 از سوی اتحادیه اروپا و نشان حامی سلامت (HPA) و جایزه نوآوری در مدیریت روابط عمومی گردید. در ابتدای این مراسم آقای مطهرنژاد، دبیرکل اجلاس روسای شرکت‌های تولیدی (آیتک) با اشاره به تفاوت‌ها و ویژگی‌های ششمین اجلاس نسبت به دوره‌های قبل عنوان کرد: طی این دوره در کنار همایش، یک بخش آموزشی با محوریت خلاقیت و نوآوری در حوزه مارکتینگ و تصمیم‌گیری برگزار شد که این اقدام می‌تواند سنگ بنای فعالیت‌های آموزشی در دوره‌های بعدی باشد.

بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی شرکت BIT، شرکت پارس دارو کاندید دریافت جایزه  IQCA در بیست و پنجمین دوره جایزه IQCA تعیین شده است.  مراسم اهدای جایزه در تاریخ 23-24 نوامبر سال 2013 (2-3 آذرماه سال 1392) در شهر لندن برگزار خواهد شد. خاطر نشان می گردد این جایزه هر ساله به منظور معرفی شرکت های نمونه به لحاظ  کیفیت محصولات و خدمات تولیدی  در عرصه بین الملل اهدا می شود.

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت پارس‌دارو (سهامی عام) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت بعمل می‌آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت که رأس ساعت 10:00 روز سه شنبه مورخ 1393/04/17 در محل شرکت واقع در تهران – فلکه اول تهرانپارس، ابتدای بلوار پروین تشکیل می‌گردد، حضور بهم رسانند. از کلیه سهامداران محترم، وکیل و نماینده قانونی آنها تقاضا می‌گردد 48 ساعت قبل از تشکیل مجمع، جهت اخذ برگه ورود به جلسه به واحد سهام شرکت واقع در آدرس مذکور مراجعه نمایند.

بر اساس آزمایشات درون تن (In-vivo) انجام شده توسط شرکت پرنیان دارو، قرص مترونیدازول 250 میلی گرم شرکت پارس دارو با قرص مترونیدازول 250 میلی گرم (Flagyl) ساخت شرکت داروسازی Winthrop و همچنین کپسول جمفیبروزیل 300 میلی گرم شرکت پارس دارو با کپسول جمفیبروزیل 300 میلی گرم (Lopid) ساخت شرکت داروسازی Pfizer Limited برابری می نماید.