• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

داکسوپیل 30 میلی گرمی

نام دارو:    داکسوپیل 30 میلی گرمی

توضیحات:    

اختلال انزال زودرس(مشکلات جنسی آقایان) :

انزال زودرس،  شایعترین اختلال جنسی در آقایان محسوب می شود که حدود 20 الی 30 درصد جمعیت آقایان درطول زندگی آن را تجربه می نمایند.
شایعترین علائم و نشانه های تشخیص داده شده این اختلال عبارتند از:
-    حادث شدن انزال - همیشه یا تقریبا همیشه-  با کمترین تحریک جنسی
-    حادث شدن انزال زودتر از زمان مطلوب
-    بروز احساسات شخصی منفی همانند اضطراب، پریشانی و نا امیدی

درمان :

داکسوپیل® (داپوکستین) اولین داروی خوراکی است که به صورت اختصاصی برای درمان اختلال انزال زودرس در دسترس آقایان قرار داده شده است. داکسوپیل®  حاوی داپوکستین است که اثر دارویی آن افزایش سطح سروتونین در بدن است. سروتونین قادر به افزایش زمان تا بروز انزال است و این اثر را با کاهش سرعت طی مسیری که در بدن منتهی و مرتبط به انزال زودرس است ایجاد می نماید.

داکسوپیل® (داپوکستین) در یک نگاه:

-    داکسوپیل® (داپوکستین) برای درمان اختلال انزال زودرس در آقایان 18 تا 64 ساله تجویز می گردد.
-    داکسوپیل® (داپوکستین) باید یک الی سه ساعت پیش از فعالیت جنسی و مطابق با دستور پزشک معالج مصرف شود.مصرف بیش از یکبار در هر شبانه روز (هر 24 ساعت) توصیه نمی شود. قرص باید همراه با یک لیوان پر آب و به صورت کامل بلعیده شود. این دارو می تواند همراه یا بدون غذا مصرف شود. دوز توصیه شده در شروع درمان 30 میلی گرم می باشد که در برخی موارد و در صورت صلاحدید پزشک معالج، به 60 میلی گرم  قابل افزایش است. از مصرف بیش از میزان تجویز شده این دارو باید اجتناب شود.
-    داکسوپیل®  (داپوکستین) می تواند حس کنترل فرد بر زمان بروز انزال را افزایش دهد.
-    داکسوپیل®  (داپوکستین) دارای اثرگذاری سریع می باشد و متعاقب آن به سرعت از بدن حذف می شود.
-    داکسوپیل®  (داپوکستین) فقط با تجویز پزشک قابل تهیه می باشد.
-    داکسوپیل®  (داپوکستین) دارای عوارض جانبی معمولا خفیفی است که عبارتند از: سرگیجه ، سردرد و احساس ناخوشی

-    داکسوپیل® (داپوکستین) موجب افزایش رضایتمندی آقایان از انجام فعالیت جنسی و مقاربت و همچنین موجب تخفیف اظطراب و پریشانی مرتبط با بروز اختلال انزال زودرس می گردد.

نکات قابل توجه حین مصرف داکسوپیل® (داپوکستین):

-    از مصرف الکل در زمان مصرف داکسوپیل® (داپوکستین) باید پرهیز شود؛ زیرا مصرف همزمان این دو موجب افزایش احتمال بروزعوارض ناخواسته ای مانند احساس ضعف وغش خواهد شد.
-    در صورت احساس سرگیجه یا سردرد متعاقب مصرف داکسوپیل® (داپوکستین) باید از رانندگی و یا کار با ماشین آلات خطرناک اجتناب نمود.
-    مصرف همزمان سایر داروها با داکسوپیل® (داپوکستین) باید تحت نظر پزشک صورت پذیرد تا از بروز عوارض غیر قابل پیش بینی و در برخی موارد آسیب زننده جلوگیری شود.