• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت پارس دارو روز سه شنبه 17 تیرماه با حضور 80 درصد از سهامداران در محل شرکت برگزار گردید. در این مراسم، پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، ابتدا نسبت به انتخاب رئیس مجمع، نظّار و دبیر جلسه اقدام شد و پس از استقرار هیأت رئیسه مجمع و نمایندگان سازمان حسابرسی و سازمان بورس و اوراق بهادار در قسمت هیأت رئیسه، گزارش فعالیت‌های شرکت در سال 93 توسط مدیرعامل ارائه گردید.

در آستانه اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم پرفیض و باشکوه زیارت عاشورا، با‌حضور مدیریت عامل، معاونت پشتیبانی و جمعی از پرسنل در نمازخانه شرکت برگزار گردید. در این مراسم شرکت‌کنندگان با زمزمه زیارت عاشورا، نوحه سرایی نموده و اشک ماتم ریختند.

چهارمین همایش سراسری مسئولان انتظامی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران روزهای 29 و 30 آبان‌ماه سال جاری در تالار ابوریحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید. در این دوره شرکت‌های پارس‌دارو، داروپخش، اکسیر، ابوریحان و زهراوی از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین (تپیکو) و شرکت پوراطب حضور داشتند و بیش از 600 نفر از پزشکان و داروسازان از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند. همچنین در این همایش، آقای دکتر زالی رئیس سازمان نظام پزشکی و آقای محسنی اژه‌ای معاون اول رئیس قوه قضائیه و سایر مسئولان مربوطه در مراسم افتتاحیه حضور داشتند.

به منظور تحقق اهداف صادراتی در راستای اهداف استراتژیک شرکت، روز دوشنبه مورخ 3/9/93 شرکت پارس‌دارو میزبان هیئت تجاری عراق بود. در اين بازديد، پس از انجام مذاكرات تجاري و بررسي راهكارهاي همكاري، سایت نیمه‌جامدات شرکت توسط هیئت عراقی مورد بازديد قرار گرفت. با توجه به رضايت هیئت عراقی از اين بازديد، انتظار مي‌رود شركت پارس‌دارو به زودي شاهد ثبت دارو در وزارت بهداشت كشور عراق بوده و بتواند سهم مناسبي از اين بازار را در اختيار بگيرد.