• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شامگاه روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه با حضور پرشور همکاران شاغل و بازنشسته به همراه خانواده آنها در سالن ورزشگاه شرکت، بسیار زیبا و باشکوه برگزار شد.این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام وحی و خوشامدگویی مدیرعامل شرکت (آقای دکتر نقدی) آغاز گردید.

چهارمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی توسط انجمن علوم اعصاب ایران ، مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ایران ، دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران ، انجمن نورولوژی ایران ، انجمن روانشناسی ایران ، پژوهشگاه رویان و با همکاری سایر مراکز علمی و تحقیقاتی کشور با هدف ارائه پروتوکل های جدید تحقیقاتی درمانی ، ژن درمانی ، عصب شناسی پایه و کلینیکی با محورهای سلولی مولکولی ، رفتاری ، شناختی ، محاسباتی و الکترو فیزیولوژی در 2-4 دی ماه 1394 در تهران ، مرکز همایشهای بین المللی رازی برگزار شد.

به منظور آمادگی و هماهنگی آتش نشانان و همچنین گروه واکنش اضطراری شرکت با یکدیگر در مهار آتش سوزی، مانور عملیاتی مشترکی با سازمان آتش نشانی برگزار گردید. نیروهای عملیات ایستگاه های 19، 32 و گروه هزمت همراه با گروه واکنش اضطراری شرکت، این مانور عملیاتی را برگزار کردند.
طبق سناریوی تدوین شده مبنی بر آتش سوزی در انبار مشتقات الکلی شرکت به مساحت 300 مترمربع که مملو از مشتقات الکلی بود، ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 21 مردادماه، آتش نشانان ایستگاه های 19، 32، گروه هزمت، خودرو حامل دستگاه تنفسی، خودرو حامل کف، خودرو اورژانس و گروه واکنش اضطراری شرکت توانمندی خود را به نمایش گذاشتند. در این حادثه ابتدا آتش نشانان جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند.

به مناسبت زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و زکریای رازی، دو تن از دانشمندان و فیلسوفان بزرگ مشرق زمین و جهان اسلام که به عنوان روز پزشک و داروساز معرفی شده است، مراسمی در روز شنبه مورخ 7/6/94 با حضور مدیرعامل و معاونین در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید. در ابتدای مراسم، مدیرعامل شرکت، آقای دکتر نقدی، به درک اهمیت و جایگاه پرتلاش پزشکان و داروسازان کشور پرداخت و بیان داشت تلاش های ارزنده آنها همواره نویدبخش حیات و سلامت برای خانواده های عزیز ایرانی می باشد. ایشان در پایان برای جامعه پزشکی کشور آرزوی سلامتی، سعادت و و توفیق روزافزون در ارائه خدمات شایسته به مردم شریف ایران نمود.

با توجه به سناریوی تعریف شده برای آمادگی گروه واکنش اضطراری در روز یکشنبه چهارم مردادماه مانور حریق فرضی در موقعیت اطفای حریق، امدادرسانی و ایجاد امنیت در محوطه شرکت عملیاتی شد.
مسئول ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت جناب آقای مهندس عادلی‌زاده بیان داشت که هدف از برگزاری این‌گونه برنامه‌ها، آمادگی گروه واکنش اضطراری نسبت به پاسخگویی حوادث در سطح شرکت و پاسخگویی به موقع و کاهش خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی می‌باشد.