• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

دکتر «مهران براهیمی» مدیرعامل پارس دارو، به مناسبت «روز داروساز» در پیامی از کلیه همکاران داروساز و مجموعه پرسنل پارس دارو، قدردانی کرد. این پیام بدین شرح است؛

همکاران گرامی

در راستای تعالی و ارتقاء پارس دارو؛ روز پزشک و داروسازی را بهانه‌ای قرار دادم تا اشتیاق خودم را - هر چند کوتاه - از این‌که با شما همراه هستم، بیان کنم.

آن‌چه شد؛ لطف خداوند و زحمات و یاری مسئولانه شما بود و آن‌چه خواهد شد؛ بی شک مرتبت و تعالی بیشتری به بار می‌نشاند؛ چرا که تلاش شما، عنایت و لطف خداوند را به همراه دارد.

«روز داروساز» که به نظر من همان روز داروسازی و روز کسانی است که در صنعت داروسازی فعالیت دارند و روز شما عزیزان، بر یکایک‌تان، مبارک باشد.

                                                                                                                         دکتر مهران براهیمی

                                                                                                                          مدیرعامل

در نشست خبری مدیرعامل شرکت پارس دارو عنوان شد؛
دکتر براهیمی: پارس دارو تا سال 1400 در بین ده الگوی برتر داروسازی کشور/ کیفیت داروهای ایرانی مطابق با استانداردهای جهانی‌ست

افتخاری دیگر برای خانواده بزرگ پارس دارو
اجلاس ملی صنعت سلامت محور با هدف ارتقای سلامت تولیدات و خدمات روز شنبه دوم اردیبهشت ماه در سالن همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در این مراسم که با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و همچنین جمعی از مدیران وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو برگزار شد ، دکتر مهران براهیمی مدیرعامل شرکت داروسازی پارس دارو موفق به دریافت تندیس ملی صنعت سلامت محور گردید.