• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

با توجه به سناریوی تعریف شده برای آمادگی گروه واکنش اضطراری در روز یکشنبه چهارم مردادماه مانور حریق فرضی در موقعیت اطفای حریق، امدادرسانی و ایجاد امنیت در محوطه شرکت عملیاتی شد.
مسئول ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت جناب آقای مهندس عادلی‌زاده بیان داشت که هدف از برگزاری این‌گونه برنامه‌ها، آمادگی گروه واکنش اضطراری نسبت به پاسخگویی حوادث در سطح شرکت و پاسخگویی به موقع و کاهش خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی می‌باشد.

چهاردهمین گردهمایی پزشکان متخصص پوست و موی سراسر کشور با حضور بیش از 1000 نفر از متخصصین محترم و 60 شرکت فعال در زمینه پوست با‌ سخنرانی دکتر گلشنی عضو هیئت مدیر انجمن پوست و مو ایران و دبیر اجرایی این کنگره در روز سه شنبه 3 دی ماه در هتل المپیک تهران برگزار گردید. شرکت پارس دارو در نمایشگاه جانبی در سالن  Bبا حضور مؤثر محصولات تولیدی مرتبط با پوست را به متخصصین امر معرفی کرد. شرکت‌هایی دارویی  همچون تولیددارو و عبیدی نیز در این نمایشگاه  حضور داشتند.

در آستانه اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم پرفیض و باشکوه زیارت عاشورا، با‌حضور مدیریت عامل، معاونت پشتیبانی و جمعی از پرسنل در نمازخانه شرکت برگزار گردید. در این مراسم شرکت‌کنندگان با زمزمه زیارت عاشورا، نوحه سرایی نموده و اشک ماتم ریختند.

مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت پارس دارو روز سه شنبه 17 تیرماه با حضور 80 درصد از سهامداران در محل شرکت برگزار گردید. در این مراسم، پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، ابتدا نسبت به انتخاب رئیس مجمع، نظّار و دبیر جلسه اقدام شد و پس از استقرار هیأت رئیسه مجمع و نمایندگان سازمان حسابرسی و سازمان بورس و اوراق بهادار در قسمت هیأت رئیسه، گزارش فعالیت‌های شرکت در سال 93 توسط مدیرعامل ارائه گردید.