• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، شرکت پارس‌دارو در هفتمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی حضور یافت و موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی گردید.
این ارزیابی که در روز دوشنبه مورخ 10 اسفندماه برگزار گردید، با جلسه افتتاحیه و با حضور معاونین و مدیران شرکت آغاز گردید.

چهارمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی توسط انجمن علوم اعصاب ایران ، مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ایران ، دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران ، انجمن نورولوژی ایران ، انجمن روانشناسی ایران ، پژوهشگاه رویان و با همکاری سایر مراکز علمی و تحقیقاتی کشور با هدف ارائه پروتوکل های جدید تحقیقاتی درمانی ، ژن درمانی ، عصب شناسی پایه و کلینیکی با محورهای سلولی مولکولی ، رفتاری ، شناختی ، محاسباتی و الکترو فیزیولوژی در 2-4 دی ماه 1394 در تهران ، مرکز همایشهای بین المللی رازی برگزار شد.

مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شامگاه روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه با حضور پرشور همکاران شاغل و بازنشسته به همراه خانواده آنها در سالن ورزشگاه شرکت، بسیار زیبا و باشکوه برگزار شد.این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام وحی و خوشامدگویی مدیرعامل شرکت (آقای دکتر نقدی) آغاز گردید.

به مناسبت زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و زکریای رازی، دو تن از دانشمندان و فیلسوفان بزرگ مشرق زمین و جهان اسلام که به عنوان روز پزشک و داروساز معرفی شده است، مراسمی در روز شنبه مورخ 7/6/94 با حضور مدیرعامل و معاونین در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید. در ابتدای مراسم، مدیرعامل شرکت، آقای دکتر نقدی، به درک اهمیت و جایگاه پرتلاش پزشکان و داروسازان کشور پرداخت و بیان داشت تلاش های ارزنده آنها همواره نویدبخش حیات و سلامت برای خانواده های عزیز ایرانی می باشد. ایشان در پایان برای جامعه پزشکی کشور آرزوی سلامتی، سعادت و و توفیق روزافزون در ارائه خدمات شایسته به مردم شریف ایران نمود.