• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

شرکت «پارس دارو» نشان زرین دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور را دریافت کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو؛ اختتامیه دومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور با رویکرد ارتقای سلامت محصولات و خدمات و تشویق نشان های برترو سازمان های متعهد به امر سلامت در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد که در آیین پایانی این جشنواره شرکت «پارس دارو» به عنوان شرکت برگزیده دارویی، نشان و لوح تقدیر ویژه این جشنواره را در میان 100شرکت مرتبط با صنعت سلامت، دریافت کرد.
دکتر مهران براهیمی(مدیرعامل شرکت پارس دارو) نشان و لوح تقدیر این جشنواره را از دکتراصغری(رئیس سازمان غذا و دارو) و دکترصادقی نیارکی(مدیر کل غذا و دارو وزارت صنعت، معدن و تجارت) دریافت کرد.


همچنین با بررسی محصولات شرکت «پارس دارو» توسط گروه کارشناسی این جشنواره و در راستای شعار «حمایت از کالای ایرانی» برای محصول «آسپرین 81» به عنوان محصول برگزیده و موثر این شرکت نیز لوح تقدیر دریافت کرد.
در این مراسم دکتر شهریاری(رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت مجلس شورای اسلامی)، دکتر کیخا(رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی) دکتر سعید سعادت (مدیرکل محیط زیست و سلامت وزارت جهاد کشاورزی)، دکتر نصیری (مدیرکل اداره سلامت شهرداری، تهران)، دکتر تقدیسی (ریاست انجمن آموزش بهداشت و ارتقای سلامت ایران) و مدیران صنایع مرتبط با حوزه سلامت از جمله شرکت کنندگان در این مراسم بودند.
اجرای این مراسم را دکتر محمد نظری بر عهده داشت.
در دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور از یکصد شرکت فعال در زمینه تولید محصولات سلامت محور 58 شرکت برگزیده معرفی شدند.

 

شرکت پارس دارو در آخرین ارزیابی گواهینامه‌های خود، موفق شد جزو نخستین شرکت‌های دارویی باشد که توانسته گواهینامه استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی (ISO 45001) را مطابق با آخرین ویرایش بین المللی سال  2018 دریافت کند.

(دکتر براهیمی، مدیرعامل شرکت پارس دارو و دکنر وکیل‌زاده، سر ممیز IMS)

به گزارش روابط‌عمومی و اموررسانه‌ای شرکت پارس‌دارو؛ این ارزیابی طی سه روز از تمامی واحدهای محتلف «پارس دارو» توسط متخصصان و ارزیابان شرکت AGS در راستای ارج نهادن به سرمایه های انسانی و با هدف حفظ سلامتی آنها و افزایش ایمنی کار انجام شد که پس از بررسی‌ها و همکاری واحدهای مختلف، این شرکت موفق شد گواهینامه استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی را مطابق آخرین ویرایش بین‌المللی 2018 کسب کند.

همچنین در این ارزیابی، گواهینامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه IMS که شامل گواهینامه‌های ISO9001:2015 و ISO14001:2015 نیز تمدید شد و گواهینامه OHSAS18001:2015 نیز به ویرایش جدید 2018 آن ISO45001 ارتقا یافت.

(دکتر رضارجب؛ مدیراستراتژی و تعالی شرکت پارس دارو)

مراسم تکریم مقام کارگر و تقدیر از بازنشسته‌های سال 1396 شرکت «پارس دارو»، با حضور دکتر مهران براهیمی(مدیرعامل)، فرهاد همدانی(عضو هیات مدیره و معاونت اقتصادی و مالی)، مدیران این مجموعه و تمامی پرسنل در محل ورزشگاه داخلی این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای شرکت پارس دارو، اجرای این مراسم را «محمدرضا غلامعلی‌پور»(معاونت منابع انسانی و پشتیبانی) بر عهده داشت و پس از پخش قرآن و سرود، با تبریک روز جهانی کار و کارگر، اهمیت این قشر را به عنوان مهمترین فعالان زحمت‌کش جامعه برشمرد و از مدیریت مجموعه دعوت کرد تا به ایراد سخنرانی بپردازد.


«دکتر مهران براهیمی» نیز در سخنان خود ضمن اشاره به تقارن ایام مبارک شعبانیه، روز ملی خلیج فارس و روز جهانی کارو  کارگر، پرسنل «پارس دارو» را به عنوان سرمایه‌های اصلی این مجموعه قدیمی معرفی کرد و افزود: روز کارگر، پاسداشت تلاش زحمت‌کشانی‌ست که با تمام وجودشان برای آبادی و سرفرازی میهن عزیزمان تلاش و کوشش می‌کنند و امسال که با عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، می‌توان آن را پاسداشت از زحمت‌های شما کارگران و پرسنل عزیز نیز دانست.
وی با اشاره به معوقات مالی به شرکت‌های دارویی و تاثیر نوسان نرخ ارز بر شرایط سخت حاکم بر این شرکت‌ها، از «پارس دارو» به عنوان مجموعه‌ای با اعتبار و ارزشمند در میان شرکت‌های دارویی یاد کرد و افزود: با وجود شرایط سختی که به لحاظ مالی بر شرکت‌های دارویی وارد شده است، همچنان «پارس دارو» به عنوان یکی از شرکت‌های سربلند این چرخه تولیدی-اقتصادی گام برمی‌دارد و آرزوهای بزرگ ما و شما در کنار هم برای بالندگی «پارس دارو» انتها ندارد و این به دست نمی‌آید مگر به صبوری و کوشش شما تا از این گذرگاه سخت و تنگنای مالی عبور کنیم.


همچنین «فرهاد همدانی» نیز با تبریک روز جهانی کار و کارگر در سخنانی گفت: هیچکس به اندازه پرسنل این مجموعه و کارگران زحمتکش «پارس دارو» نزدیک‌تر به سرفرازی آن نیست و معتقدیم که شما هم باید از شرایط سختی که بر شرکت‌های دارویی حاکم شده است، آگاه باشید، چرا که بخش مهمی از این چرخه، با تلاش و کوشش شما در حال پیشرفت است و مطالبات شما از مجموعه و صنعت دارو حتما باید لحاظ شود.
در ادامه این برنامه با طرح سوالی توسط مدیرعامل درباره چرایی نامگذاری روز ملی خلیج فارس از یکی از پرسنل که پاسخ مناسبی به این سوال داد، تقدیر شد.
همچنین از پرسنل پارس دارو که در سال 96 بازنشسته شده بودند نیز طی مراسمی با حضور مدیریت مجموعه و مدیران بخش‌های مختلف، با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد. در حاشیه این مراسم، ضمن برگزاری نظرسنجی درخصوص رضایتمندی پرسنل، گروه جوان «درنا» به اجرای موسیقی پرداختند.
لازم به ذکر است، پیش از برگزاری این برنامه، کارگاه‌ آموزشی اطفاء حریق توسط واحد HSE و همکاری آتش‌نشانی بزرگ تهران با حضور پرسنل بخش تولید و ستادی برگزار شد.

 

دکتر «محمد رضوانی‌فر» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) به همراه دکتر «سید طه هاشمی»(عضو موظف هیات مدیره تی‌پی‌کو) ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شرکت «پارس دارو» با مدیرعامل و پرسنل این مجموعه، دیدار و گفت‌وگو کردند.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو، دکتر رضوانی فر در جلسه‌ای که با حضور دکتر «مهران براهیمی»(مدیرعامل)، دکتر «محمدرضا روئینی»(رئیس هیات مدیره پارس دارو)، فرهاد همدانی(عضو موظف هیات مدیره و معاونت مالی و اقتصادی پارس دارو) معاونان و مدیران مجموعه برگزار شد، ضمن آشنایی با برنامه‌های در دست اقدام و اهداف بلند مدت این مجموعه، از بخش‌های گوناگون این مچموعه بازدید به عمل آورد.
در این نشست دکتر براهیمی، با معرفی معاونان و مدیران، گزارشی از عملکرد بخش‌های مختلف ارائه کرد و با برشمردن موفقیت‌های این مجموعه در به دست‌آوردن نشان‌ها، جوایز و تندیس‌های گوناگون حوزه صنعت دارو، از تکمیل سبد محصولات «پارس دارو» و بهبود فرایندها به عنوان یکی از اهداف اصلی آن یاد کرد. وی همچنین با ارایه گزارشی تفصیلی از روند رو به رشد رتبه شرکت «پارس دارو» طی یکسال گذشته خبر داد.
درحاشیه این نشست، معاونان و مدیران درباره جزئیات پروژه‌های درحال اجرا و آتی، اطلاعات تکمیلی را به مدیرعامل شرکت تی‌پی‌کو ارائه کردند.
در انتهای این دیدار، دکتر رضوانی فر و دکتر هاشمی با حضور در واحد آزمایشگاه‌ و بخش‌های گوناگون تولید، ضمن خسته‌نباشید به پرسنل «پارس دارو» از روند فعالیت‌های تحقیقاتی و توسعه محصولات، بازدید کردند.