• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

جشن دهه مبارک فجر در سالن مجموعه پذیرایی شیان با حضور اکثریت همکاران و خانواده هایشان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ، این جشن باشکوه در تاریخ 17 بهمن ماه و با حضور مدیریت محترم عامل ، معاونان ، مدیران و همکاران بخشهای مختلف برگزار شد .

جمعی از همکاران واحدهای مختلف شرکت به نمایندگی از خانواده بزرگ پارس دارو صبح شنبه دوم بهمن ماه با حضور در ایستگاه نوزده آتش نشانی و تقدیم تاج گل با آتش نشانان و خانواده های داغدار آنها همدردی کردند.

مسابقات فوتسال جام سلامت به مناسبت روز داروساز و هفته دولت با حضور6 تیم شامل اداره کل دارو و مواد مخدر، اداره کل غذا ،آشامیدنی و آرایشی، اداره کل آزمایشگاه کنترل و تجهیزات پزشکی از سازمان غذا و دارو و تیم های پارس دارو و کارخانجات دارو پخش بصورت دوره ای در شرکت پارس دارو برگزار گردید.

در راستای تهیه طرح خود مراقبتی سازمانی در مجموعه پارس دارو ، همایش "طرح خودمراقبتی سازمانی و کارگاه تغذیه" ، صبح امروز (17 آذرماه) در محل سلف سرویس بانوان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ، "کارگاه تغذیه" با حضور خانم دکتر سلطانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، وبا هدف آشنایی پرسنل با مفاهیمی چون "کربوهیدرات ها ، رژیم های غذایی صحیح ، شرح گروه چربی ها و روغن ها" برگزار گردید و سپس خانم صفری کارشناس تغذیه از مرکز بهداشت شمال تهران با "همایش طرح خود مراقبتی سازمانی" و با مقدمه ای درباره سیر تحول و تکامل بیماری ها از گذشته تا به حال ، به تعریف و شرح کاملی از واژه "خود مراقبتی"پرداخت.

به مناسبت زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و زکریای رازی، دو تن از دانشمندان و فیلسوفان بزرگ مشرق زمین و جهان اسلام که به عنوان روز پزشک و داروساز معرفی شده است، مراسمی در روز یکشنبه مورخ 7/6/95 با حضور مدیرعامل و معاونین و داروسازان در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید. در ابتدای مراسم، مدیرعامل شرکت، آقای دکتر براهیمی، به درک اهمیت و جایگاه پرتلاش پزشکان و داروسازان کشور پرداخت و بیان داشت تلاش های ارزنده آنها همواره نویدبخش حیات و سلامت برای خانواده های عزیز ایرانی می باشد.