• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

مراسم تکریم مقام کارگر و تقدیر از بازنشسته‌های سال 1396 شرکت «پارس دارو»، با حضور دکتر مهران براهیمی(مدیرعامل)، فرهاد همدانی(عضو هیات مدیره و معاونت اقتصادی و مالی)، مدیران این مجموعه و تمامی پرسنل در محل ورزشگاه داخلی این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای شرکت پارس دارو، اجرای این مراسم را «محمدرضا غلامعلی‌پور»(معاونت منابع انسانی و پشتیبانی) بر عهده داشت و پس از پخش قرآن و سرود، با تبریک روز جهانی کار و کارگر، اهمیت این قشر را به عنوان مهمترین فعالان زحمت‌کش جامعه برشمرد و از مدیریت مجموعه دعوت کرد تا به ایراد سخنرانی بپردازد.


«دکتر مهران براهیمی» نیز در سخنان خود ضمن اشاره به تقارن ایام مبارک شعبانیه، روز ملی خلیج فارس و روز جهانی کارو  کارگر، پرسنل «پارس دارو» را به عنوان سرمایه‌های اصلی این مجموعه قدیمی معرفی کرد و افزود: روز کارگر، پاسداشت تلاش زحمت‌کشانی‌ست که با تمام وجودشان برای آبادی و سرفرازی میهن عزیزمان تلاش و کوشش می‌کنند و امسال که با عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، می‌توان آن را پاسداشت از زحمت‌های شما کارگران و پرسنل عزیز نیز دانست.
وی با اشاره به معوقات مالی به شرکت‌های دارویی و تاثیر نوسان نرخ ارز بر شرایط سخت حاکم بر این شرکت‌ها، از «پارس دارو» به عنوان مجموعه‌ای با اعتبار و ارزشمند در میان شرکت‌های دارویی یاد کرد و افزود: با وجود شرایط سختی که به لحاظ مالی بر شرکت‌های دارویی وارد شده است، همچنان «پارس دارو» به عنوان یکی از شرکت‌های سربلند این چرخه تولیدی-اقتصادی گام برمی‌دارد و آرزوهای بزرگ ما و شما در کنار هم برای بالندگی «پارس دارو» انتها ندارد و این به دست نمی‌آید مگر به صبوری و کوشش شما تا از این گذرگاه سخت و تنگنای مالی عبور کنیم.


همچنین «فرهاد همدانی» نیز با تبریک روز جهانی کار و کارگر در سخنانی گفت: هیچکس به اندازه پرسنل این مجموعه و کارگران زحمتکش «پارس دارو» نزدیک‌تر به سرفرازی آن نیست و معتقدیم که شما هم باید از شرایط سختی که بر شرکت‌های دارویی حاکم شده است، آگاه باشید، چرا که بخش مهمی از این چرخه، با تلاش و کوشش شما در حال پیشرفت است و مطالبات شما از مجموعه و صنعت دارو حتما باید لحاظ شود.
در ادامه این برنامه با طرح سوالی توسط مدیرعامل درباره چرایی نامگذاری روز ملی خلیج فارس از یکی از پرسنل که پاسخ مناسبی به این سوال داد، تقدیر شد.
همچنین از پرسنل پارس دارو که در سال 96 بازنشسته شده بودند نیز طی مراسمی با حضور مدیریت مجموعه و مدیران بخش‌های مختلف، با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد. در حاشیه این مراسم، ضمن برگزاری نظرسنجی درخصوص رضایتمندی پرسنل، گروه جوان «درنا» به اجرای موسیقی پرداختند.
لازم به ذکر است، پیش از برگزاری این برنامه، کارگاه‌ آموزشی اطفاء حریق توسط واحد HSE و همکاری آتش‌نشانی بزرگ تهران با حضور پرسنل بخش تولید و ستادی برگزار شد.

 

مسابقات چهار جانبه فوتسال به مناسبت هفته بسیج و وحدت و همچنین بزرگداشت پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس پارس دارو، به میزبانی این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای «پارس دارو»؛ این مسابقات که با تکریم ایام هفته بسیج، ولادت حضرت رسول(ص)، ولادت امام جعفر صادق(ع) و همچنین بزرگداشت پنجاه و هفتمین سال تاسیس «شرکت پارس دارو» برگزار شد، با هدف ارتباط‌های بهتر درون سازمانی و برون سازمانی و ترویج فعالیت‌های جمعی و گسترش فعالیت‌های ورزشی، چهار تیم «سازمان غذا و دارو»، «شرکت داروسازی ابوریحان»، و دو تیم « پارس دارو-الف» و « پارس دارو-ب » طی سه روز با یکدیگر مسابقه دادند که در نهایت تیم «شرکت داروسازی ابوریحان» به مقام اول رسید.

همچنین تیم «سازمان غذا و دارو» با یک برد برابر « پارس دارو-ب » و تساوی مقابل « پارس دارو-الف» و یک باخت به مقام دومی رسید و تیم‌های « پارس دارو-الف» و « پارس دارو-ب » در مقام‌های بعدی قرار گرفتند.


در انتهای این مسابقات، با حضور آقایان همدانی(عضو هیات مدیره و معاونت مالی)، عرب(مدیر حراست) و سیدعسگری(مدیر منابع انسانی شرکت ابوریحان) از تمامی بازیکنان مسابقات و داوران تجلیل به عمل آمد.

دکتر «محمد رضوانی‌فر» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) به همراه دکتر «سید طه هاشمی»(عضو موظف هیات مدیره تی‌پی‌کو) ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شرکت «پارس دارو» با مدیرعامل و پرسنل این مجموعه، دیدار و گفت‌وگو کردند.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو، دکتر رضوانی فر در جلسه‌ای که با حضور دکتر «مهران براهیمی»(مدیرعامل)، دکتر «محمدرضا روئینی»(رئیس هیات مدیره پارس دارو)، فرهاد همدانی(عضو موظف هیات مدیره و معاونت مالی و اقتصادی پارس دارو) معاونان و مدیران مجموعه برگزار شد، ضمن آشنایی با برنامه‌های در دست اقدام و اهداف بلند مدت این مجموعه، از بخش‌های گوناگون این مچموعه بازدید به عمل آورد.
در این نشست دکتر براهیمی، با معرفی معاونان و مدیران، گزارشی از عملکرد بخش‌های مختلف ارائه کرد و با برشمردن موفقیت‌های این مجموعه در به دست‌آوردن نشان‌ها، جوایز و تندیس‌های گوناگون حوزه صنعت دارو، از تکمیل سبد محصولات «پارس دارو» و بهبود فرایندها به عنوان یکی از اهداف اصلی آن یاد کرد. وی همچنین با ارایه گزارشی تفصیلی از روند رو به رشد رتبه شرکت «پارس دارو» طی یکسال گذشته خبر داد.
درحاشیه این نشست، معاونان و مدیران درباره جزئیات پروژه‌های درحال اجرا و آتی، اطلاعات تکمیلی را به مدیرعامل شرکت تی‌پی‌کو ارائه کردند.
در انتهای این دیدار، دکتر رضوانی فر و دکتر هاشمی با حضور در واحد آزمایشگاه‌ و بخش‌های گوناگون تولید، ضمن خسته‌نباشید به پرسنل «پارس دارو» از روند فعالیت‌های تحقیقاتی و توسعه محصولات، بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

محموله کمکهای دارویی و اقلام مورد نیاز هموطنان زلزله‌زده استان کرمانشاه، از سوی شرکت «پارس دارو» ارسال شد.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای شرکت «پارس دارو»؛ با جمع‌آوری کمک‌های پرسنل پارس دارو که شامل پوشاک(شال گردن، دستکش ولباس گرم کودک) ، پتو، کتری و قوری، حوله و همچنین کمک‌های دارویی شرکت پارس دارو که شامل سوسپانسیون‌های داروهای سفالکسین و سفکسیم و داروهای دیگر مهم شرکت از جمله مترونیدازول، بتامتازون، کلوتریمازول، دالاواگ و حدود 2 ونیم تن نایلون ، محموله کمک‌های شرکت «پارس دارو» برای هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.
گفتنی‌ست؛ با حمایت دکتر مهران براهیمی(مدیریت عامل) و همت پرسنل شرکت «پارس دارو» جمع‌آوری کمک‌ها از هفته گذشته آغاز شده بود.