• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

مراسم تودیع و معارفه چهار نفر از مدیران اسبق و معاون تولید جدید سازمان با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران شرکت بعد از ظهر امروز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ، طی این مراسم در ابتدا آقای غلامعلی پور معاون پشتیبانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور آقایان قطبی فر ، انصاری و زمانی و آرزوی موفقیت برای دوستان اعلام کرد که از خانم عبدالعلی زاد مدیر اسبق منابع انسانی نیز دعوت به عمل آمده ولی متاسفانه نتوانستیم ایشان را در جمع حاضر داشته باشیم.

جشن دهه مبارک فجر در سالن مجموعه پذیرایی شیان با حضور اکثریت همکاران و خانواده هایشان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ، این جشن باشکوه در تاریخ 17 بهمن ماه و با حضور مدیریت محترم عامل ، معاونان ، مدیران و همکاران بخشهای مختلف برگزار شد .

در راستای تهیه طرح خود مراقبتی سازمانی در مجموعه پارس دارو ، همایش "طرح خودمراقبتی سازمانی و کارگاه تغذیه" ، صبح امروز (17 آذرماه) در محل سلف سرویس بانوان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ، "کارگاه تغذیه" با حضور خانم دکتر سلطانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، وبا هدف آشنایی پرسنل با مفاهیمی چون "کربوهیدرات ها ، رژیم های غذایی صحیح ، شرح گروه چربی ها و روغن ها" برگزار گردید و سپس خانم صفری کارشناس تغذیه از مرکز بهداشت شمال تهران با "همایش طرح خود مراقبتی سازمانی" و با مقدمه ای درباره سیر تحول و تکامل بیماری ها از گذشته تا به حال ، به تعریف و شرح کاملی از واژه "خود مراقبتی"پرداخت.

جمعی از همکاران واحدهای مختلف شرکت به نمایندگی از خانواده بزرگ پارس دارو صبح شنبه دوم بهمن ماه با حضور در ایستگاه نوزده آتش نشانی و تقدیم تاج گل با آتش نشانان و خانواده های داغدار آنها همدردی کردند.

مسابقات فوتسال جام سلامت به مناسبت روز داروساز و هفته دولت با حضور6 تیم شامل اداره کل دارو و مواد مخدر، اداره کل غذا ،آشامیدنی و آرایشی، اداره کل آزمایشگاه کنترل و تجهیزات پزشکی از سازمان غذا و دارو و تیم های پارس دارو و کارخانجات دارو پخش بصورت دوره ای در شرکت پارس دارو برگزار گردید.