• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

شرکت «پارس دارو» نشان زرین دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور را دریافت کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو؛ اختتامیه دومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور با رویکرد ارتقای سلامت محصولات و خدمات و تشویق نشان های برترو سازمان های متعهد به امر سلامت در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد که در آیین پایانی این جشنواره شرکت «پارس دارو» به عنوان شرکت برگزیده دارویی، نشان و لوح تقدیر ویژه این جشنواره را در میان 100شرکت مرتبط با صنعت سلامت، دریافت کرد.
دکتر مهران براهیمی(مدیرعامل شرکت پارس دارو) نشان و لوح تقدیر این جشنواره را از دکتراصغری(رئیس سازمان غذا و دارو) و دکترصادقی نیارکی(مدیر کل غذا و دارو وزارت صنعت، معدن و تجارت) دریافت کرد.


همچنین با بررسی محصولات شرکت «پارس دارو» توسط گروه کارشناسی این جشنواره و در راستای شعار «حمایت از کالای ایرانی» برای محصول «آسپرین 81» به عنوان محصول برگزیده و موثر این شرکت نیز لوح تقدیر دریافت کرد.
در این مراسم دکتر شهریاری(رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت مجلس شورای اسلامی)، دکتر کیخا(رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی) دکتر سعید سعادت (مدیرکل محیط زیست و سلامت وزارت جهاد کشاورزی)، دکتر نصیری (مدیرکل اداره سلامت شهرداری، تهران)، دکتر تقدیسی (ریاست انجمن آموزش بهداشت و ارتقای سلامت ایران) و مدیران صنایع مرتبط با حوزه سلامت از جمله شرکت کنندگان در این مراسم بودند.
اجرای این مراسم را دکتر محمد نظری بر عهده داشت.
در دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور از یکصد شرکت فعال در زمینه تولید محصولات سلامت محور 58 شرکت برگزیده معرفی شدند.

 

با پایان ماموریت دکتر «مهران براهیمی» بعد از دو سال و نیم تلاش در «پارس دارو»، دکتر «عاصم عبدالله‌ پور» به حکم دکتر رضوانی ‌فر (مدیرعامل تی ‌پیکو) جایگزین ایشان شد.

به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای شرکت «پارس دارو»؛ با مدیرعامل جدید شرکت «پارس دارو» آشنا شوید؛

دکتر عبدالله‌پور دارای مدرک Ph.D شیمی از دانشگاه تربیت مدرس است و چندین سال‌ است با وجود مشغله‌های مدیریتی، سابقه تدریس در دانشگاه را نیز دارد.

وی سابقه مسئولیت و فعالیت در شرکت ‌های دارویی مختلف را داشته و در آخرین مسئولیت، به عنوان مدیرعامل شرکت شیمی دارویی دارو پخش دوره موفقی را پشت سر گذاشته است که دستاوردهای مهمی در دوره مدیریتی ایشان بدست آمده، که برخی از آنها شامل موارد ذیل می‌باشند:

- افزایش سود خالص از 6.9 درصد در سال 94 به 19.5 درصد خالص در شش ماه اول سال 97

- افزایش فروش شرکت به میزان 68 درصد در مقایسه با سال 94

- عقد قرارداد صادراتی به کشور هند برای محصول پتاسیم کلاو، به ارزش 20 میلیون دلار در سال

شرکت پارس دارو در آخرین ارزیابی گواهینامه‌های خود، موفق شد جزو نخستین شرکت‌های دارویی باشد که توانسته گواهینامه استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی (ISO 45001) را مطابق با آخرین ویرایش بین المللی سال  2018 دریافت کند.

(دکتر براهیمی، مدیرعامل شرکت پارس دارو و دکنر وکیل‌زاده، سر ممیز IMS)

به گزارش روابط‌عمومی و اموررسانه‌ای شرکت پارس‌دارو؛ این ارزیابی طی سه روز از تمامی واحدهای محتلف «پارس دارو» توسط متخصصان و ارزیابان شرکت AGS در راستای ارج نهادن به سرمایه های انسانی و با هدف حفظ سلامتی آنها و افزایش ایمنی کار انجام شد که پس از بررسی‌ها و همکاری واحدهای مختلف، این شرکت موفق شد گواهینامه استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی را مطابق آخرین ویرایش بین‌المللی 2018 کسب کند.

همچنین در این ارزیابی، گواهینامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه IMS که شامل گواهینامه‌های ISO9001:2015 و ISO14001:2015 نیز تمدید شد و گواهینامه OHSAS18001:2015 نیز به ویرایش جدید 2018 آن ISO45001 ارتقا یافت.

(دکتر رضارجب؛ مدیراستراتژی و تعالی شرکت پارس دارو)