• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

واحد HSE شرکت "پارس دارو" با همکاری سازمان انتقال خون از کلیه پرسنل این شرکت، فرایند اهدا خون و خون‌گیری را برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی پارس دارو، به مناسبت ایام روز پزشک و روز دارو ساز، واحد HSE شرکت پارس دارو در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و روند توصیه‌های سلامتی به کارکنان این شرکت، طی فراخوانی که هفته گذشته منتشر شده بود، 8 شهریورماه با همکاری سازمان خون از پرسنل علاقمند فرایند اهدای خون را انجام داد.
در این برنامه که در سالن بزرگی با 8 تخت تجهیز شده بود، علاوه بر پرسنل فنی مهندسی، تولید، اداری، خدمات، مدیریت‌های بخش‌های گونا گون مجموعه و همچنین اعضای هیات مدیره نیزشرکت کردند.
درحاشیه این برنامه نیز پرسشنامه‌هایی درباره مواد پرمصرف خوراکی روزانه و هفته‌گی، سلامت جسمی، راعایت اصول ایمنی، استرس‌های کاری و.. میان پرسنل توزیع شد که قرار است در برنامه‌ای مجزا با قرعه کشی از شرکت‌کنندگان تقدیر به عمل آید.

 

 

 

 

 

 

 

دکتر «مهران براهیمی» مدیرعامل پارس دارو، به مناسبت «روز داروساز» در پیامی از کلیه همکاران داروساز و مجموعه پرسنل پارس دارو، قدردانی کرد. این پیام بدین شرح است؛

همکاران گرامی

در راستای تعالی و ارتقاء پارس دارو؛ روز پزشک و داروسازی را بهانه‌ای قرار دادم تا اشتیاق خودم را - هر چند کوتاه - از این‌که با شما همراه هستم، بیان کنم.

آن‌چه شد؛ لطف خداوند و زحمات و یاری مسئولانه شما بود و آن‌چه خواهد شد؛ بی شک مرتبت و تعالی بیشتری به بار می‌نشاند؛ چرا که تلاش شما، عنایت و لطف خداوند را به همراه دارد.

«روز داروساز» که به نظر من همان روز داروسازی و روز کسانی است که در صنعت داروسازی فعالیت دارند و روز شما عزیزان، بر یکایک‌تان، مبارک باشد.

                                                                                                                         دکتر مهران براهیمی

                                                                                                                          مدیرعامل

در نشست خبری مدیرعامل شرکت پارس دارو عنوان شد؛
دکتر براهیمی: پارس دارو تا سال 1400 در بین ده الگوی برتر داروسازی کشور/ کیفیت داروهای ایرانی مطابق با استانداردهای جهانی‌ست