• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

به مناسبت روز ایمنی و آتش‌نشانی، مسابقه دوستانه فوتبال داخل سالن میان تیم فوتسال «پارس دارو» و «سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران» و نمایشگاه تجهیزات آتش‌‎نشانی این مجموعه، با عنوان «یادبود شهدای آتش‌نشان و شهدای حادثه پلاسکو» در مجموعه ورزشی «پارس دارو» برگزار شد.


به گزارش امور رسانه‌ای و روابط عمومی پارس دارو، مهمانان و کارکنان در ابتدا، از نمایشگاه تجهیزات آتش‌نشانی مجموعه پارس دارو و نمایشگاه عکس فعالیت‌های حوزه آتش‌نشانی واحد HSE بازدید کردند و سپس با پخش سرود ملی و تلاوت قرآن مجید و یک دقیقه سکوت به یاد شهدای آتش‌نشان و شهدای حادثه پلاسکو، این مسابقه فوتبال برگزار شد که در پایان تیم آتش‌نشانی با نتیجه 4-2 به پیروزی رسید.
اعضای تیم فوتسال «پارس دارو» را عبداللهی، گیتی‌نیا، رضایی، باقریان، نوری، رسولی، سری، ملحوظی، حسینی، کریمی، افضلی، زحمتکش، صادقی و صالحان تشکیل می‌دادند.
در پایان این برنامه، مصطفی عادلی‌زاده(ریاست HSE) که اجرای برنامه انتهایی را برعهده داشت، طی سخنانی بر لزوم اهمیت‌دادن به واحدهای آتش‌نشانی در مجموعه‌های دارویی تاکید کرد.


همچنین محمدرضا غلامعلی‌پور(معاونت منابع انسانی و پشتیبانی) به نیابت از مدیرعامل پارس دارو، نیز ضمن خوش‌آمدگویی با تکریم مقام بلندبالای شهدای آتش‌نشان و شهدای پلاسکو، تاثیر فعالیت‌ها و از خودگذشتگی‌های پرسنل آتش‌نشانی را در زندگی رزمره مردم شهر، یادآوری کرد و گفت؛ این برنامه برای این ترتیب داده شده تا هم برای پرسنل مجموعه خودمان مسئولیت‌های اجتماعی‌شان را یادآوری کنیم که رعایت اصول ایمنی در محیط کاری از چه جایگاهی برخوردار است و هم این‌که به شما آتش‌نشان‌ها این پیغام را رسانده باشیم که تلاش و ازخودگذشتگی شما از چشم مردم و مجموعه پارس دارو پنهان نمی‌ماند.
پس از آن، با حضور دیگر مدیران پارس دارو ، آقایان عرب(مدیر حراست) و میری(مدیر استراتژیک و راهبردی)، ضمن ادای احترام به سالار شهیدان، امام حسین(ع) و همچنین مقام شهدای آتش‌نشان، با اهدای لوح و یادبودهایی از پرسنل و مدیران آتش‌نشانی حاضر، تقدیر به عمل آمد و کیک گرامیداشت روز آتش‌نشان توسط «مرتضی بهروز»(مدیر منطقه 6 عملیاتی تهران بزرگ) بریده شد.

واحد HSE شرکت "پارس دارو" با همکاری سازمان انتقال خون از کلیه پرسنل این شرکت، فرایند اهدا خون و خون‌گیری را برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی پارس دارو، به مناسبت ایام روز پزشک و روز دارو ساز، واحد HSE شرکت پارس دارو در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و روند توصیه‌های سلامتی به کارکنان این شرکت، طی فراخوانی که هفته گذشته منتشر شده بود، 8 شهریورماه با همکاری سازمان خون از پرسنل علاقمند فرایند اهدای خون را انجام داد.
در این برنامه که در سالن بزرگی با 8 تخت تجهیز شده بود، علاوه بر پرسنل فنی مهندسی، تولید، اداری، خدمات، مدیریت‌های بخش‌های گونا گون مجموعه و همچنین اعضای هیات مدیره نیزشرکت کردند.
درحاشیه این برنامه نیز پرسشنامه‌هایی درباره مواد پرمصرف خوراکی روزانه و هفته‌گی، سلامت جسمی، راعایت اصول ایمنی، استرس‌های کاری و.. میان پرسنل توزیع شد که قرار است در برنامه‌ای مجزا با قرعه کشی از شرکت‌کنندگان تقدیر به عمل آید.

 

 

 

 

 

 

 

دکتر «مهران براهیمی» مدیرعامل پارس دارو، به مناسبت «روز داروساز» در پیامی از کلیه همکاران داروساز و مجموعه پرسنل پارس دارو، قدردانی کرد. این پیام بدین شرح است؛

همکاران گرامی

در راستای تعالی و ارتقاء پارس دارو؛ روز پزشک و داروسازی را بهانه‌ای قرار دادم تا اشتیاق خودم را - هر چند کوتاه - از این‌که با شما همراه هستم، بیان کنم.

آن‌چه شد؛ لطف خداوند و زحمات و یاری مسئولانه شما بود و آن‌چه خواهد شد؛ بی شک مرتبت و تعالی بیشتری به بار می‌نشاند؛ چرا که تلاش شما، عنایت و لطف خداوند را به همراه دارد.

«روز داروساز» که به نظر من همان روز داروسازی و روز کسانی است که در صنعت داروسازی فعالیت دارند و روز شما عزیزان، بر یکایک‌تان، مبارک باشد.

                                                                                                                         دکتر مهران براهیمی

                                                                                                                          مدیرعامل