• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

دکتر «محمد رضوانی‌فر» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) به همراه دکتر «سید طه هاشمی»(عضو موظف هیات مدیره تی‌پی‌کو) ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شرکت «پارس دارو» با مدیرعامل و پرسنل این مجموعه، دیدار و گفت‌وگو کردند.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو، دکتر رضوانی فر در جلسه‌ای که با حضور دکتر «مهران براهیمی»(مدیرعامل)، دکتر «محمدرضا روئینی»(رئیس هیات مدیره پارس دارو)، فرهاد همدانی(عضو موظف هیات مدیره و معاونت مالی و اقتصادی پارس دارو) معاونان و مدیران مجموعه برگزار شد، ضمن آشنایی با برنامه‌های در دست اقدام و اهداف بلند مدت این مجموعه، از بخش‌های گوناگون این مچموعه بازدید به عمل آورد.
در این نشست دکتر براهیمی، با معرفی معاونان و مدیران، گزارشی از عملکرد بخش‌های مختلف ارائه کرد و با برشمردن موفقیت‌های این مجموعه در به دست‌آوردن نشان‌ها، جوایز و تندیس‌های گوناگون حوزه صنعت دارو، از تکمیل سبد محصولات «پارس دارو» و بهبود فرایندها به عنوان یکی از اهداف اصلی آن یاد کرد. وی همچنین با ارایه گزارشی تفصیلی از روند رو به رشد رتبه شرکت «پارس دارو» طی یکسال گذشته خبر داد.
درحاشیه این نشست، معاونان و مدیران درباره جزئیات پروژه‌های درحال اجرا و آتی، اطلاعات تکمیلی را به مدیرعامل شرکت تی‌پی‌کو ارائه کردند.
در انتهای این دیدار، دکتر رضوانی فر و دکتر هاشمی با حضور در واحد آزمایشگاه‌ و بخش‌های گوناگون تولید، ضمن خسته‌نباشید به پرسنل «پارس دارو» از روند فعالیت‌های تحقیقاتی و توسعه محصولات، بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

محموله کمکهای دارویی و اقلام مورد نیاز هموطنان زلزله‌زده استان کرمانشاه، از سوی شرکت «پارس دارو» ارسال شد.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای شرکت «پارس دارو»؛ با جمع‌آوری کمک‌های پرسنل پارس دارو که شامل پوشاک(شال گردن، دستکش ولباس گرم کودک) ، پتو، کتری و قوری، حوله و همچنین کمک‌های دارویی شرکت پارس دارو که شامل سوسپانسیون‌های داروهای سفالکسین و سفکسیم و داروهای دیگر مهم شرکت از جمله مترونیدازول، بتامتازون، کلوتریمازول، دالاواگ و حدود 2 ونیم تن نایلون ، محموله کمک‌های شرکت «پارس دارو» برای هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.
گفتنی‌ست؛ با حمایت دکتر مهران براهیمی(مدیریت عامل) و همت پرسنل شرکت «پارس دارو» جمع‌آوری کمک‌ها از هفته گذشته آغاز شده بود.

 

مسابقات چهار جانبه فوتسال به مناسبت هفته بسیج و وحدت و همچنین بزرگداشت پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس پارس دارو، به میزبانی این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای «پارس دارو»؛ این مسابقات که با تکریم ایام هفته بسیج، ولادت حضرت رسول(ص)، ولادت امام جعفر صادق(ع) و همچنین بزرگداشت پنجاه و هفتمین سال تاسیس «شرکت پارس دارو» برگزار شد، با هدف ارتباط‌های بهتر درون سازمانی و برون سازمانی و ترویج فعالیت‌های جمعی و گسترش فعالیت‌های ورزشی، چهار تیم «سازمان غذا و دارو»، «شرکت داروسازی ابوریحان»، و دو تیم « پارس دارو-الف» و « پارس دارو-ب » طی سه روز با یکدیگر مسابقه دادند که در نهایت تیم «شرکت داروسازی ابوریحان» به مقام اول رسید.

همچنین تیم «سازمان غذا و دارو» با یک برد برابر « پارس دارو-ب » و تساوی مقابل « پارس دارو-الف» و یک باخت به مقام دومی رسید و تیم‌های « پارس دارو-الف» و « پارس دارو-ب » در مقام‌های بعدی قرار گرفتند.


در انتهای این مسابقات، با حضور آقایان همدانی(عضو هیات مدیره و معاونت مالی)، عرب(مدیر حراست) و سیدعسگری(مدیر منابع انسانی شرکت ابوریحان) از تمامی بازیکنان مسابقات و داوران تجلیل به عمل آمد.

شرکت "پارس دارو" با حضور در نمایشگاه جنبی هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودونتولوژی ایران، یکی از موفق‌ترین حضورهای نمایشگاهی خود را پشت سر گذاشت.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو؛ در حاشیه هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودونتولوژی ایران که از روز 25 مهرماه در محل هتل المپیک تهران آغاز شد، "پارس دارو" به عنوان یکی از نمایندگان حوزه صنعت دارو با محصول "مترو نیدازول 500" در نمایشگاه تجهیزات و محصولات پزشکی و دارویی حاضر بود و طی برگزاری 4 روزه این نمایشگاه روزهای شلوغ و پر رفت و آمدی را پشت سر گذاشت.
طی روزهای برپایی غرفه "پارس دارو" در این نمایشگاه، بیش از 350 پزشک حوزه دندانپزشکی با توضیحات نمایندگان علمی و کارشناس‌های بازاریابی و فروش شرکت، با محصول "مترونیدازول 500" آشنایی پیدا کردند و همچنین دکتر محسن یزدانیان(دبیر کنگره)، دکتر نوروزی(مدیر پنل کنگره) و بخشی از مدیران بازریابی و فروش شرکت‌های مختلف با حضور در غرفه "پارس دارو"  ضمن بازدید، درباره محصولات و همکاری‌های تازه نیز مذاکراتی صورت گرفت.
در آخرین روز نمایشگاه از میان حاضران در نمایشگاه و بازدیدکنندگان غرفه شرکت "پارس دارو" با حضور نماینده علمی و کارشناس‌های بازاریابی و فروش قرعه کشی انجام شد که به 10نفر از منتخبان نیز هدایایی تعلق گرفت.
هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودونتولوژی ایران به دبیری "دکتر محسن یزدانیان" و با حضور مهمانان و متخصصان خارجی و داخلی از ۲۵ الی ۲۸ مهرماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.