• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

سومین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی از 7 تا 9 آبان‌ماه سال جاري در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار گردید. در این کنگره که توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری انجمن علوم اعصاب ایران برگزار گردید، جدیدترین یافته‌ها در حوزه علوم اعصاب سلولی و مولکولی،علوم اعصاب بالینی،علوم اعصاب شناختی و رفتاری، علوم اعصاب محاسباتی،الکتروفیزیولوژی و نقشهبرداری مغزی،بررسی اختلال تکامل سیستم عصبی،روانپزشکی و نوروسایکولوژی، نوروژنتیکو فلسفه ذهن و ... در قالب سخنرانی، کارگاه، سمپوزیومو پوستر ارائه گردید و بیش از 1200 متخصص و فوقتخصص در آن حضور داشتند. در حاشیه این کنگره نیز داروهای اعصاب شرکت‌های پارس‌دارو و اکسیر نیز طی یک سخنرانی به جامعه پزشکی معرفی گردید.


مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت پارس دارو به منظور انتخاب اعضای هیئت مدیره ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ  1393/15/7 با حضور 74/99 درصد از نمایندگان صاحبان سهام، اعضاء هیئت مدیره شرکت، نماینده سازمان بورس اوراق بهادار تهران در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید.
 

به مناسبت هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی، تجلیل از تلاشگران عرصه ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت با حضور معاونت پشتیبانی، رئیس واحد HSE، مدیر خدمات، واحد روابط عمومی و اعضای گروه واکنش اضطراری در محل سالن ورزش شرکت برگزار گردید.  

به منظور افزایش روحیه نشاط و شادابی و همدلی کارکنان، شرکت پارس دارو اقدام به برگزاری برنامه بازدید از باغ گیاه شناسی ملی ایران نمود.
این برنامه روز جمعه مورخ 11/7/93 با حضور معاونین، مدیران و کارکنان شرکت برگزار گردید. طی این بازدید 5 ساعته که در سه گروه 40 نفری برگزار گردید، آشنایی با گیاهان مختلف، گیاهان دارویی و همچنین نحوه نگهداری از گیاهان آپارتمانی توضیح داده شد. 

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت در روز دوشنبه 7 مهرماه سال جاری برگزار گرديد. در اين مراسم كه در سالن کنفرانس شرکت پارس‌دارو برگزار گرديد، در ابتدا آقای دکتر امجدی، آقای دکتر نقدی را استاد خود نامیدند و بیان نمودند با طیب خاطر شرکت پارس‌دارو را به ایشان می‌سپارم که قطعاً خیلی بهتر از اینجانب، استراتژی‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌ها را پیش خواهند برد. همچنین ایشان پس از معرفی معاونین و مدیران به آقای دکتر نقدی، از کلیه آنها نیز بابت تلاش و کوشش طی مدت حضور ایشان در شرکت پارس‌دارو تقدیر و تشکر نمودند.