• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

برگزاری مراسم تجليل از دانش‌‎آموزان و دانشجويان ممتاز و گرامیداشت هفته دفاع مقدس

در مراسم تجليل از دانش‌آموزان و دانشجويان شركت پارس‌دارو كه صبح روز شنبه (29 شهریورماه) با حضور بيش از 300 نفر از خانواده بزرگ پارس‌دارو در سالن ورزشگاه شرکت برگزار شد، از150 نفر از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز تقدير شد.

 مراسم ساعت 30/10 صبح با تلاوت آياتي چند از قرآن كريم و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران شروع و در آغاز برنامه، جناب آقای دکتر امجدی، مديرعامل محترم شركت پارس‌دارو، ضمن خوش‌آمدگويي و گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ایراد سخنرانی پرداختند.
ايشان در بيانات خود وضعيت كنوني ايران اسلامي را محصول توجه ويژه خداوند متعال دانسته و در ادامه، به بيان گوشه‌هايي از ايثار و شهادت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پرداختند و خاطر نشان کردند از این که طبق سنوات گذشته در خدمت دانش‌‌آموزان ممتاز، خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان نیز هستیم بسیار خوشحالیم. فرزندان پرسنل شرکت پارس‌دارو که امروز به عنوان دانش‌آموزان ممتاز جایزه می‌گیرند، آینده‌سازان فردای کشور ما هستند. برگزاري اين گونه مراسم و مشارکت پرسنل در ايجاد وفاق و همدلي بين كاركنان شركت پارس‌دارو بسيار مؤثر است و تصریح کردند اين جشن‌ها مشوقي است كه در طول سال تحصيلي دانش‌آموزان تلاششان را مضاعف كنند و با نيرو و اشتياق بيشتري درس بخوانند.
دانش‌آموزان و دانشجويان از سوی مدیریت محترم مورد تفقد و تشویق واقع شدند و از خانواده محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران گرامی نیز به صورت ویژه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد. این مراسم با شور و نشاط خاص همراه بود و با پذيرايي از شركت‌كنندگان و صرف ناهار خاتمه يافت.