• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

مراسم تکریم مقام کارگر شرکت «پارس دارو»/ دکتر براهیمی: آرزوهای ما انتها ندارد

مراسم تکریم مقام کارگر و تقدیر از بازنشسته‌های سال 1396 شرکت «پارس دارو»، با حضور دکتر مهران براهیمی(مدیرعامل)، فرهاد همدانی(عضو هیات مدیره و معاونت اقتصادی و مالی)، مدیران این مجموعه و تمامی پرسنل در محل ورزشگاه داخلی این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای شرکت پارس دارو، اجرای این مراسم را «محمدرضا غلامعلی‌پور»(معاونت منابع انسانی و پشتیبانی) بر عهده داشت و پس از پخش قرآن و سرود، با تبریک روز جهانی کار و کارگر، اهمیت این قشر را به عنوان مهمترین فعالان زحمت‌کش جامعه برشمرد و از مدیریت مجموعه دعوت کرد تا به ایراد سخنرانی بپردازد.


«دکتر مهران براهیمی» نیز در سخنان خود ضمن اشاره به تقارن ایام مبارک شعبانیه، روز ملی خلیج فارس و روز جهانی کارو  کارگر، پرسنل «پارس دارو» را به عنوان سرمایه‌های اصلی این مجموعه قدیمی معرفی کرد و افزود: روز کارگر، پاسداشت تلاش زحمت‌کشانی‌ست که با تمام وجودشان برای آبادی و سرفرازی میهن عزیزمان تلاش و کوشش می‌کنند و امسال که با عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، می‌توان آن را پاسداشت از زحمت‌های شما کارگران و پرسنل عزیز نیز دانست.
وی با اشاره به معوقات مالی به شرکت‌های دارویی و تاثیر نوسان نرخ ارز بر شرایط سخت حاکم بر این شرکت‌ها، از «پارس دارو» به عنوان مجموعه‌ای با اعتبار و ارزشمند در میان شرکت‌های دارویی یاد کرد و افزود: با وجود شرایط سختی که به لحاظ مالی بر شرکت‌های دارویی وارد شده است، همچنان «پارس دارو» به عنوان یکی از شرکت‌های سربلند این چرخه تولیدی-اقتصادی گام برمی‌دارد و آرزوهای بزرگ ما و شما در کنار هم برای بالندگی «پارس دارو» انتها ندارد و این به دست نمی‌آید مگر به صبوری و کوشش شما تا از این گذرگاه سخت و تنگنای مالی عبور کنیم.


همچنین «فرهاد همدانی» نیز با تبریک روز جهانی کار و کارگر در سخنانی گفت: هیچکس به اندازه پرسنل این مجموعه و کارگران زحمتکش «پارس دارو» نزدیک‌تر به سرفرازی آن نیست و معتقدیم که شما هم باید از شرایط سختی که بر شرکت‌های دارویی حاکم شده است، آگاه باشید، چرا که بخش مهمی از این چرخه، با تلاش و کوشش شما در حال پیشرفت است و مطالبات شما از مجموعه و صنعت دارو حتما باید لحاظ شود.
در ادامه این برنامه با طرح سوالی توسط مدیرعامل درباره چرایی نامگذاری روز ملی خلیج فارس از یکی از پرسنل که پاسخ مناسبی به این سوال داد، تقدیر شد.
همچنین از پرسنل پارس دارو که در سال 96 بازنشسته شده بودند نیز طی مراسمی با حضور مدیریت مجموعه و مدیران بخش‌های مختلف، با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد. در حاشیه این مراسم، ضمن برگزاری نظرسنجی درخصوص رضایتمندی پرسنل، گروه جوان «درنا» به اجرای موسیقی پرداختند.
لازم به ذکر است، پیش از برگزاری این برنامه، کارگاه‌ آموزشی اطفاء حریق توسط واحد HSE و همکاری آتش‌نشانی بزرگ تهران با حضور پرسنل بخش تولید و ستادی برگزار شد.