• info@parsdarou.ir

  • شماره تماس :70 - 77704061 021

روزهای موفق "پارس دارو" در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودونتولوژی

شرکت "پارس دارو" با حضور در نمایشگاه جنبی هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودونتولوژی ایران، یکی از موفق‌ترین حضورهای نمایشگاهی خود را پشت سر گذاشت.


به گزارش روابط عمومی و امور رسانه‌ای پارس دارو؛ در حاشیه هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودونتولوژی ایران که از روز 25 مهرماه در محل هتل المپیک تهران آغاز شد، "پارس دارو" به عنوان یکی از نمایندگان حوزه صنعت دارو با محصول "مترو نیدازول 500" در نمایشگاه تجهیزات و محصولات پزشکی و دارویی حاضر بود و طی برگزاری 4 روزه این نمایشگاه روزهای شلوغ و پر رفت و آمدی را پشت سر گذاشت.
طی روزهای برپایی غرفه "پارس دارو" در این نمایشگاه، بیش از 350 پزشک حوزه دندانپزشکی با توضیحات نمایندگان علمی و کارشناس‌های بازاریابی و فروش شرکت، با محصول "مترونیدازول 500" آشنایی پیدا کردند و همچنین دکتر محسن یزدانیان(دبیر کنگره)، دکتر نوروزی(مدیر پنل کنگره) و بخشی از مدیران بازریابی و فروش شرکت‌های مختلف با حضور در غرفه "پارس دارو"  ضمن بازدید، درباره محصولات و همکاری‌های تازه نیز مذاکراتی صورت گرفت.
در آخرین روز نمایشگاه از میان حاضران در نمایشگاه و بازدیدکنندگان غرفه شرکت "پارس دارو" با حضور نماینده علمی و کارشناس‌های بازاریابی و فروش قرعه کشی انجام شد که به 10نفر از منتخبان نیز هدایایی تعلق گرفت.
هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودونتولوژی ایران به دبیری "دکتر محسن یزدانیان" و با حضور مهمانان و متخصصان خارجی و داخلی از ۲۵ الی ۲۸ مهرماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.